Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
5.turnaj st.žáků - Zruč
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
Rozpis soutěže
turnaj Kutná Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Pavel Pospíšil
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
57
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
01.05. [AL124]
Chrudim - Třeboň
23 : 20
0 branek
10.04. [AL111]
Chrudim - Zruč n.S.
26 : 25
0 branek
19.03. [AL096]
Vršovice B - Chrudim
11 : 18
1 branek
13.03. [AL118]
Jablonec - Chrudim
30 : 12
0 branek
06.03. [AL085]
Chrudim - Ledeč n.S.
15 : 15
1 branek
27.02. [AL084]
Chrudim - Ústí n.L.
14 : 19
1 branek
19.02. [AL074]
TJ košutka - Chrudim
22 : 29
1 branek
12.02. [AL071]
Chrudim - D.Králové
20 : 21
1 branek
12.12. [AL063]
Chrudim - Úvaly
22 : 22
0 branek
05.12. [AL058]
Třeboň - Chrudim
29 : 28
0 branek
28.11. [AL052]
Chrudim - Jablonec
22 : 16
0 branek
20.11. [AL045]
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
2 branek
24.10. [AL030]
Chrudim - Vršovice B
19 : 18
0 branek
16.10. [AL019]
Ledeč n.S. - Chrudim
18 : 20
0 branek
10.10. [AL018]
Ústí n.L. - Chrudim
23 : 17
0 branek
03.10. [AL008]
Chrudim - TJ košutka
25 : 18
0 branek
25.09. [AL005]
D.Králové - Chrudim
29 : 24
0 branek
Oblastní přebor - starší žáci
28.05. [IC029]
Chrudim - Náchod
28 : 16
1 branek
14.05. [IC024]
Chrudim - Jičín
18 : 19
6 branek
17.04. [IC021]
Jičín - Chrudim
23 : 12
2 branek
09.04. [IC018]
Turnov - Chrudim
6 : 30
6 branek
02.04. [IC017]
Chrudim - Pardubice
21 : 25
10 branek
27.03. [IC016]
Chrudim - D.Králové
16 : 13
4 branek
07.11. [IC012]
Chrudim - Turnov
33 : 3
9 branek
09.10. [IC007]
Náchod - Chrudim
20 : 24
4 branek
25.09. [IC003]
D.Králové - Chrudim
23 : 7
5 branek
11.09. [IC001]
Pardubice - Chrudim
16 : 12
3 branek
Předchozí kola
23.10. - výsledky
video
online
Kutná Hora - Zruč n.S.
5 : 4
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
14 : 10
video
online
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
8 : 7
video
online
Kutná Hora - Úvaly
13 : 7
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
11 : 8
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
9 : 3
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
8 : 11
video
online
Úvaly - TJ Sokol Bělá
6 : 10
video
online
Zruč n.S. - Ml. Boleslav
6 : 12
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
11 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ml. Boleslav
4
4
0
0
48 : 32
8
2
Kutná Hora
4
3
0
1
37 : 30
6
3
TJ Sokol Bělá
4
1
0
3
33 : 36
2
4
Úvaly
4
1
0
3
32 : 40
2
5
Zruč n.S.
4
1
0
3
21 : 33
2
Tabulka střelců
Ondřej Schwarz
Sparta Kutná Hora
17
David Vlasák
Jiskra Zruč n. S.
15
Tomáš Starý
TJ AŠ Mladá Boleslav
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
David Vlasák
Jiskra Zruč n. S.
5
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly
2
Šimon Veselý
Sparta Kutná Hora
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Závora
TJ AŠ Mladá Boleslav
2
David Vlasák
Jiskra Zruč n. S.
2
David Vítek
TJ Sokol Úvaly
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.