Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
5.turnaj st.žáků - Zruč
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
Rozpis soutěže
turnaj Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Pavel Pospíšil
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Chrudim
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
27
Počet branek
57
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
01.05. [AL124]
Chrudim - Třeboň
23 : 20
0 branek
10.04. [AL111]
Chrudim - Zruč n.S.
26 : 25
0 branek
19.03. [AL096]
Vršovice B - Chrudim
11 : 18
1 branek
13.03. [AL118]
Jablonec - Chrudim
30 : 12
0 branek
06.03. [AL085]
Chrudim - Ledeč n.S.
15 : 15
1 branek
27.02. [AL084]
Chrudim - Ústí n.L.
14 : 19
1 branek
19.02. [AL074]
TJ košutka - Chrudim
22 : 29
1 branek
12.02. [AL071]
Chrudim - D.Králové
20 : 21
1 branek
12.12. [AL063]
Chrudim - Úvaly
22 : 22
0 branek
05.12. [AL058]
Třeboň - Chrudim
29 : 28
0 branek
28.11. [AL052]
Chrudim - Jablonec
22 : 16
0 branek
20.11. [AL045]
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
2 branek
24.10. [AL030]
Chrudim - Vršovice B
19 : 18
0 branek
16.10. [AL019]
Ledeč n.S. - Chrudim
18 : 20
0 branek
10.10. [AL018]
Ústí n.L. - Chrudim
23 : 17
0 branek
03.10. [AL008]
Chrudim - TJ košutka
25 : 18
0 branek
25.09. [AL005]
D.Králové - Chrudim
29 : 24
0 branek
Oblastní přebor - starší žáci
28.05. [IC029]
Chrudim - Náchod
28 : 16
1 branek
14.05. [IC024]
Chrudim - Jičín
18 : 19
6 branek
17.04. [IC021]
Jičín - Chrudim
23 : 12
2 branek
09.04. [IC018]
Turnov - Chrudim
6 : 30
6 branek
02.04. [IC017]
Chrudim - Pardubice
21 : 25
10 branek
27.03. [IC016]
Chrudim - D.Králové
16 : 13
4 branek
07.11. [IC012]
Chrudim - Turnov
33 : 3
9 branek
09.10. [IC007]
Náchod - Chrudim
20 : 24
4 branek
25.09. [IC003]
D.Králové - Chrudim
23 : 7
5 branek
11.09. [IC001]
Pardubice - Chrudim
16 : 12
3 branek
Předchozí kola
25.9. - výsledky
video
online
Úvaly - TJ Sokol Bělá
7 : 2
video
online
Zruč n.S. - Kutná Hora
1 : 5
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
10 : 5
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
6 : 2
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
6 : 1
video
online
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
5 : 9
video
online
Úvaly - Kutná Hora
5 : 3
video
online
Ml. Boleslav - Zruč n.S.
9 : 2
video
online
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
4 : 7
video
online
Úvaly - Ml. Boleslav
6 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
4
3
0
1
21 : 11
6
2
Úvaly
4
3
0
1
24 : 15
6
3
Ml. Boleslav
4
3
0
1
28 : 19
6
4
TJ Sokol Bělá
4
1
0
3
20 : 29
2
5
Zruč n.S.
4
0
0
4
10 : 29
0
Tabulka střelců
Břetislav Hájek
TJ Sokol Úvaly
14
Luboš Bandi
Sparta Kutná Hora
12
Tomáš Starý
TJ AŠ Mladá Boleslav
11
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Daniel
TJ Sokol Úvaly
3
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
2
David Vlasák
Jiskra Zruč n. S.
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Vlasák
Jiskra Zruč n. S.
4
Daniel Kábrt
TJ AŠ Mladá Boleslav
2
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.