Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
Rozpis soutěže
turnaj 10.4.
5.turnaj st.žáků - Zruč
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Dominik Vaněk
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
41
Starty
2.liga mladších dorostenců Č
08.05. [AL129]
Úvaly - Chrudim
27 : 20
1 branek
01.05. [AL124]
Chrudim - Třeboň
23 : 20
4 branek
10.04. [AL111]
Chrudim - Zruč n.S.
26 : 25
6 branek
19.03. [AL096]
Vršovice B - Chrudim
11 : 18
0 branek
13.03. [AL118]
Jablonec - Chrudim
30 : 12
1 branek
06.03. [AL085]
Chrudim - Ledeč n.S.
15 : 15
2 branek
27.02. [AL084]
Chrudim - Ústí n.L.
14 : 19
4 branek
19.02. [AL074]
TJ košutka - Chrudim
22 : 29
2 branek
12.02. [AL071]
Chrudim - D.Králové
20 : 21
1 branek
12.12. [AL063]
Chrudim - Úvaly
22 : 22
3 branek
05.12. [AL058]
Třeboň - Chrudim
29 : 28
1 branek
28.11. [AL052]
Chrudim - Jablonec
22 : 16
4 branek
20.11. [AL045]
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
2 branek
24.10. [AL030]
Chrudim - Vršovice B
19 : 18
2 branek
16.10. [AL019]
Ledeč n.S. - Chrudim
18 : 20
4 branek
10.10. [AL018]
Ústí n.L. - Chrudim
23 : 17
1 branek
03.10. [AL008]
Chrudim - TJ košutka
25 : 18
2 branek
25.09. [AL005]
D.Králové - Chrudim
29 : 24
1 branek
Předchozí kola
turnaj Mělník - výsledky
video
online
Wendy Mělník - Zruč n.S.
14 : 18
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly A
15 : 13
video
online
Wendy Mělník - Sokol Úvaly A
13 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
2
2
0
0
33 : 27
4
2
Wendy Mělník
2
1
0
1
27 : 28
2
3
Sokol Úvaly B
0
0
0
0
0 : 0
0
4
Sokol Úvaly A
2
0
0
2
23 : 28
0
Tabulka střelců
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
14
Michal Klíma
Wendy Mělník
13
Filip Březina
Sokol Úvaly A
8
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Březina
Sokol Úvaly A
2
Michal Klíma
Wendy Mělník
1
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Chmelík
Wendy Mělník
4
Jakub Zelenka
Wendy Mělník
2
Michal Klíma
Wendy Mělník
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.