Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
Rozpis soutěže
turnaj Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
5.turnaj st.žáků - Zruč
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Tomáš Valúch
Post
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
78
Starty
2.liga starších dorostenců Č
08.05. [AH129]
Rokycany - Chrudim
29 : 14
1 branek
17.04. [AH118]
TJ Kutná Hora - Chrudim
27 : 19
0 branek
02.04. [AH107]
Louny - Chrudim
31 : 22
0 branek
20.03. [AH096]
Chodov - Chrudim
44 : 23
1 branek
20.02. [AH074]
HC Plzeň - Chrudim
25 : 18
2 branek
12.12. [AH063]
Chrudim - Rokycany
15 : 34
1 branek
21.11. [AH045]
L.Vršovice - Chrudim
33 : 19
2 branek
24.10. [AH030]
Chrudim - Chodov
18 : 31
0 branek
17.10. [AH019]
Liberec - Chrudim
40 : 24
0 branek
09.10. [AH018]
Lovosice - Chrudim
30 : 15
0 branek
03.10. [AH008]
Chrudim - HC Plzeň
14 : 28
0 branek
25.09. [AH005]
Ml.Boleslav - Chrudim
33 : 22
0 branek
2.liga mladších dorostenců Č
08.05. [AL129]
Úvaly - Chrudim
27 : 20
5 branek
01.05. [AL124]
Chrudim - Třeboň
23 : 20
1 branek
10.04. [AL111]
Chrudim - Zruč n.S.
26 : 25
2 branek
19.03. [AL096]
Vršovice B - Chrudim
11 : 18
10 branek
13.03. [AL118]
Jablonec - Chrudim
30 : 12
4 branek
06.03. [AL085]
Chrudim - Ledeč n.S.
15 : 15
2 branek
27.02. [AL084]
Chrudim - Ústí n.L.
14 : 19
2 branek
19.02. [AL074]
TJ košutka - Chrudim
22 : 29
10 branek
12.02. [AL071]
Chrudim - D.Králové
20 : 21
6 branek
12.12. [AL063]
Chrudim - Úvaly
22 : 22
2 branek
05.12. [AL058]
Třeboň - Chrudim
29 : 28
7 branek
28.11. [AL052]
Chrudim - Jablonec
22 : 16
1 branek
20.11. [AL045]
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
2 branek
24.10. [AL030]
Chrudim - Vršovice B
19 : 18
0 branek
16.10. [AL019]
Ledeč n.S. - Chrudim
18 : 20
3 branek
10.10. [AL018]
Ústí n.L. - Chrudim
23 : 17
5 branek
03.10. [AL008]
Chrudim - TJ košutka
25 : 18
3 branek
25.09. [AL005]
D.Králové - Chrudim
29 : 24
6 branek
Další
Předchozí kola
11.9. - výsledky
video
online
Sokol Úvaly B - Wendy Mělník
8 : 13
video
online
Sokol Úvaly A - Zruč n.S.
9 : 13
video
online
Sokol Úvaly B - Zruč n.S.
9 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Wendy Mělník
21 : 11
video
online
Zruč n.S. - Wendy Mělník
26 : 6
video
online
Sokol Úvaly A - Sokol Úvaly B
20 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
3
3
0
0
56 : 24
6
2
Sokol Úvaly A
3
2
0
1
50 : 39
4
3
Wendy Mělník
3
1
0
2
30 : 55
2
4
Sokol Úvaly B
3
0
0
3
32 : 50
0
Tabulka střelců
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
26
Filip Březina
Sokol Úvaly A
20
Michal Pavlík
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
3
Jaroslav Studnička
Jiskra Zruč n.S .
1
Michal Pavlík
Wendy Mělník
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Francl
Sokol Úvaly A
8
Jakub Hrstka
Wendy Mělník
4
Michal Hodek
Jiskra Zruč n.S .
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.