Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
Rozpis soutěže
turnaj Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
5.turnaj st.žáků - Zruč
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Iveta Slavětínská
Post
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1992
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
36
Počet branek
54
Starty
1.liga žen
14.05. [AR127]
Zlín j. - H.Brod
25 : 25
0 branek
07.05. [AR126]
H.Brod - Č.Budějovice
30 : 24
5 branek
01.05. [AR116]
Otrokovice - H.Brod
27 : 25
0 branek
02.04. [AR100]
H.Brod - Liberec
30 : 32
0 branek
20.03. [AR094]
Slavia j. - H.Brod
33 : 28
1 branek
12.03. [AR087]
H.Brod - Poruba B
35 : 32
0 branek
06.03. [AR083]
HC Plzeň - H.Brod
29 : 22
1 branek
13.02. [AR061]
H.Brod - Zlín j.
24 : 30
2 branek
21.11. [AR060]
Č.Budějovice - H.Brod
27 : 27
0 branek
06.11. [AR047]
SVŠ Plzeň A - H.Brod
26 : 21
1 branek
09.10. [AR021]
Poruba B - H.Brod
30 : 31
0 branek
02.10. [AR017]
H.Brod - HC Plzeň
22 : 19
0 branek
19.09. [AR008]
Olomouc j. - H.Brod
23 : 27
0 branek
11.09. [AR006]
H.Brod - Astra
27 : 17
0 branek
1.liga starších dorostenek
07.05. [AU126]
H.Brod - Č.Budějovice
42 : 24
4 branek
30.04. [AU116]
S.Vršovice - H.Brod
26 : 33
2 branek
16.04. [AU113]
H.Brod - SVŠ Plzeň
28 : 23
1 branek
02.04. [AU100]
H.Brod - Písek
30 : 22
3 branek
20.03. [AU094]
Slavia - H.Brod
31 : 29
0 branek
12.03. [AU087]
H.Brod - Poruba
27 : 25
3 branek
06.03. [AU083]
HC Plzeň - H.Brod
20 : 30
3 branek
26.02. [AU074]
H.Brod - Olomouc
34 : 33
2 branek
19.02. [AU072]
Spartak Třebíč - H.Brod
22 : 23
3 branek
13.02. [AU061]
H.Brod - Zlín
31 : 23
3 branek
21.11. [AU060]
Č.Budějovice - H.Brod
23 : 32
0 branek
13.11. [AU050]
H.Brod - S.Vršovice
39 : 28
4 branek
06.11. [AU047]
SVŠ Plzeň - H.Brod
25 : 28
1 branek
30.10. [AU039]
H.Brod - Kobylisy
40 : 24
4 branek
24.10. [AU034]
Písek - H.Brod
28 : 24
1 branek
16.10. [AU028]
H.Brod - Slavia
37 : 24
2 branek
Další
Předchozí kola
3.9. - výsledky
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
17 : 5
video
online
Sokol Úvaly A - Wendy Mělník
25 : 5
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly A
25 : 6
video
online
Wendy Mělník - Sokol Úvaly B
9 : 5
video
online
Zruč n.S. - Wendy Mělník
35 : 10
video
online
Sokol Úvaly A - Sokol Úvaly B
12 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
3
3
0
0
77 : 21
6
2
Sokol Úvaly A
3
1
1
1
43 : 42
3
3
Wendy Mělník
3
1
0
2
24 : 65
2
4
Sokol Úvaly B
3
0
1
2
22 : 38
1
Tabulka střelců
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
27
Filip Březina
Sokol Úvaly A
18
Michal Hodek
Jiskra Zruč n.S .
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Zelenka
Sokol Úvaly A
1
Matyáš Jirát
Sokol Úvaly B
1
Jan Chmelík
Wendy Mělník
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Zelenka
Wendy Mělník
2
Michal Pavlík
Wendy Mělník
2
Pavel Francl
Sokol Úvaly A
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.