Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
Rozpis soutěže
turnaj Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
5.turnaj st.žáků - Zruč
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
7.5. 11:30
AI128
Rožnov p/R - Vsetín
34 : 27
9.4. 12:30
AI114
Rožnov p/R - Maloměřice
38 : 24
5.12. 13:00
AI060
Rožnov p/R - Zlín
27 : 33
24.10. 11:15
AI027
Rožnov p/R - Litovel
35 : 29
2.liga mladších dorostenců M
9.4. 11:00
AM114
Rožnov - Napajedla
39 : 10
24.10. 14:30
AM027
Rožnov - Velké Meziříčí
36 : 27
Žákovská liga starších žáků
11.12. 16:00
AO028
Úvaly - Lovosice A
6 : 15
11.12. 14:40
AO026
Lovosice A - Košutka
15 : 9
11.12. 12:00
AO022
Lovosice A - Rožnov p/R
12 : 11
11.12. 08:40
AO017
Ostrava A - Lovosice A
18 : 11
11.12. 08:00
AO016
Rožnov p/R - Úvaly
15 : 8
2.liga žen M
16.4. 18:30
AT113
Karviná - Bohunice
35 : 23
1.liga mladších dorostenek M
16.4. 16:30
AX113
Karviná - Bohunice
24 : 28
13.2. 14:00
AX061
Karviná - Zlín
19 : 33
14.11. 16:00
AX053
Zábřeh - Kunovice
34 : 15
9.10. 15:30
AX020
Zábřeh - Vlčnov
36 : 29
2.10. 15:00
AX017
Karviná - Zábřeh
31 : 25
SML Muži
21.5. 15:00
NA138
Krnov - Veselá "A"
16 : 24
21.5. 10:30
NA136
TJ Valašské Meziříčí - Nový Jičín
23 : 25
2.4. 14:00
NA093
Krnov - TJ Valašské Meziříčí
35 : 14
26.3. 13:00
NA171
Klimkovice - TJ Valašské Meziříčí
17 : 17
23.10. 13:00
NA053
Rožnov p/R - Veselá "A"
27 : 26
28.9. 14:00
NA075
Suchdol n/O - TJ Valašské Meziříčí
24 : 15
SML Starší žáci
28.5. 00:00
NC083
Ostrava A - Zubří A
28 : 31
14.5. 11:50
NC108
F.-Místek A - Kopřivnice A
24 : 20
7.5. 09:00
NC103
Rožnov p/R - Karviná A
11 : 26
SML Mladší žáci
28.5. 00:00
ND083
Ostrava A - Zubří A
21 : 20
14.5. 10:45
ND108
F.-Místek A - Kopřivnice A
13 : 12
7.5. 10:15
ND103
TJ Rožnov p/R - Karviná A
12 : 26
Oblast starší žáci
28.5. 00:00
NE083
Ostrava B - Zubří B
15 : 43
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.9. - výsledky
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
17 : 5
video
online
Sokol Úvaly A - Wendy Mělník
25 : 5
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly A
25 : 6
video
online
Wendy Mělník - Sokol Úvaly B
9 : 5
video
online
Zruč n.S. - Wendy Mělník
35 : 10
video
online
Sokol Úvaly A - Sokol Úvaly B
12 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
3
3
0
0
77 : 21
6
2
Sokol Úvaly A
3
1
1
1
43 : 42
3
3
Wendy Mělník
3
1
0
2
24 : 65
2
4
Sokol Úvaly B
3
0
1
2
22 : 38
1
Tabulka střelců
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
27
Filip Březina
Sokol Úvaly A
18
Michal Hodek
Jiskra Zruč n.S .
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Zelenka
Sokol Úvaly A
1
Matyáš Jirát
Sokol Úvaly B
1
Jan Chmelík
Wendy Mělník
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Zelenka
Wendy Mělník
2
Michal Pavlík
Wendy Mělník
2
Pavel Francl
Sokol Úvaly A
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.