Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
5.turnaj st.žáků - Zruč
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
Rozpis soutěže
turnaj 7.5.
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Jiří Svítek
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek Č
30.4. 09:00
AW119
Písek - HC Plzeň
23 : 20
15.4. 15:45
AW112
Háje - Kobylisy
24 : 23
5.3. 16:00
AW080
Písek - SVŠ Plzeň
35 : 18
24.10. 11:00
AW034
Písek - H.Brod
35 : 22
Český pohár žen
29.9. 18:30
AY012
Astra - Liberec
23 : 35
Přebor Prahy mužů
15.6. 18:30
BA087
Všenory - Sparta
23 : 23
8.6. 18:30
BA084
Všenory - Sorry HáK
30 : 21
25.5. 18:30
BA073
Všenory - Čambavamba
21 : 26
18.5. 18:30
BA062
Všenory - Slavia B
21 : 32
6.9. 20:45
BA002
Praha 4 "B" - S.Vršovice B
46 : 20
Přebor Prahy žen
6.6. 18:45
BB083
Radlice - Astra C
20 : 18
22.5. 14:00
BB069
Mělník - Střešovice
9 : 26
Přebor Prahy starších žáků
27.5. 17:30
BC029
S.Vršovice - Úvaly
19 : 14
Přebor Prahy starších žákyň
2.6. 18:00
BD041
Háje - S.Vršovice
20 : 20
Přebor Prahy mladších žáků
20.9. 17:00
BE011
Dukla 4 - Dukla 6
5 : 20
6.turnaj st.žáků - Úvaly
14.5. 10:20
CG003
Sokol Úvaly A - Zruč n.S.
9 : 23
14.5. 09:40
CG002
Zruč n.S. - Wendy Mělník
23 : 13
14.5. 09:00
CG001
Sokol Úvaly A - Wendy Mělník
15 : 9
Společná regionální liga
28.5. 14:00
CR053
Zruč n.S. - Kutná Hora
30 : 30
27.5. 19:00
CR043
Slavia A - Libčice n. Vlt.
20 : 22
22.5. 16:00
CR051
Wendy Mělník - L.Vršovice A
26 : 24
15.5. 10:30
CR046
Kutná Hora - Wendy Mělník
32 : 23
10.4. 17:00
CR030
Sokol Úvaly - L.Vršovice A
24 : 22
9.4. 14:30
CR032
Slavia A - Wendy Mělník
33 : 24
5.11. 18:30
CR011
Sokol Úvaly - Kutná Hora
25 : 32
23.10. 17:00
CR025
Slavia A - Zruč n.S.
40 : 32
16.10. 14:30
CR022
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav B
35 : 18
26.9. 12:00
CR009
Zruč n.S. - Wendy Mělník
30 : 22
19.9. 17:00
CR006
L.Vršovice A - Sokol Úvaly
27 : 30
12.9. 17:00
CR004
Ml. Boleslav B - Wendy Mělník
24 : 21
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj - výsledky
video
online
Kutná Hora - Zruč n.S.
8 : 9
video
online
Úvaly - Ml. Boleslav
15 : 14
video
online
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
10 : 7
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
4 : 13
video
online
Úvaly - TJ Sokol Bělá
15 : 10
video
online
Ml. Boleslav - Zruč n.S.
13 : 5
video
online
Kutná Hora - Úvaly
8 : 14
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
12 : 11
video
online
Zruč n.S. - Úvaly
12 : 13
video
online
Kutná Hora - TJ Sokol Bělá
21 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Úvaly
4
4
0
0
57 : 44
8
2
Ml. Boleslav
4
3
0
1
52 : 35
6
3
Zruč n.S.
4
2
0
2
36 : 41
4
4
Kutná Hora
4
1
0
3
41 : 49
2
5
TJ Sokol Bělá
4
0
0
4
41 : 58
0
Tabulka střelců
Jan Oktábec
TJ Sokol Úvaly
21
Jiří Závora
TJ AŠ Mladá Boleslav
18
Daniel Kábrt
TJ AŠ Mladá Boleslav
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Břetislav Hájek
TJ Sokol Úvaly
4
David Vlasák
Jiskra Zruč n. S.
3
Michal Matoušek
Sparta Kutná Hora
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Břetislav Hájek
TJ Sokol Úvaly
6
Lukáš Vítek
TJ Sokol Bělá p.B.
4
Jan Oktábec
TJ Sokol Úvaly
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.