Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
Rozpis soutěže
turnaj Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
5.turnaj st.žáků - Zruč
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Jiří Svítek
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.4. 20:00
AC126
Bohemians - Talent Plzeň B
27 : 27
17.4. 16:00
AC116
Rokycany - Talent Plzeň B
21 : 32
27.3. 17:00
AC099
Písek - VŠ Plzeň
31 : 22
20.3. 16:30
AC092
Bolevec - Rokycany
26 : 31
27.2. 17:00
AC079
Ledeč n.S. - Bolevec
28 : 29
13.11. 18:00
AC041
Strakonice - VŠ Plzeň
29 : 22
17.10. 16:30
AC024
Bolevec - Třeboň B
27 : 27
10.10. 19:00
AC016
Bohemians - Sez. Ústí
23 : 23
2.liga mužů SVČ
9.4. 12:00
AD110
S.Vršovice - Louny
27 : 35
2.4. 17:00
AD105
Jablonec - TJ Sokol Bělá
29 : 19
26.3. 18:00
AD101
Ml. Boleslav - Jablonec
25 : 22
26.2. 13:00
AD079
Kolín - Jablonec
26 : 25
27.11. 17:00
AD050
TJ Sokol Bělá - Chomutov
28 : 30
2.10. 17:00
AD011
Louny - Most
28 : 24
2.liga starších dorostenců Č
17.4. 14:00
AH116
Rokycany - HC Plzeň
23 : 38
26.3. 16:00
AH101
Ml.Boleslav - TJ Kutná Hora
32 : 23
1.liga mladších dorostenců Č
9.4. 10:00
AJ110
S.Vršovice - Louny
31 : 30
26.3. 14:00
AJ101
Ml. Boleslav - Kobylisy
16 : 28
13.11. 14:30
AJ041
Strakonice - Louny
36 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
2.4. 15:00
AL105
Jablonec - TJ košutka
35 : 20
26.2. 15:30
AL079
Ledeč n.S. - Jablonec
20 : 26
26.9. 10:10
AL001
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
30 : 18
Český pohár mužů
17.9. 20:15
AN035
Bohemians - Chodov
29 : 26
5.9. 17:00
AN008
Slavia A - Písek
24 : 29
2.liga žen Č
7.5. 16:15
AS126
Strakonice - Pardubice
26 : 29
13.11. 16:15
AS050
Strakonice - S.Vršovice
15 : 24
24.10. 15:00
AS034
Písek B - Strakonice
40 : 24
1.liga starších dorostenek
30.4. 11:00
AU119
Písek - HC Plzeň
33 : 25
5.3. 18:00
AU080
Písek - SVŠ Plzeň
33 : 23
24.10. 13:00
AU034
Písek - H.Brod
28 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.9. - výsledky
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
17 : 5
video
online
Sokol Úvaly A - Wendy Mělník
25 : 5
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly A
25 : 6
video
online
Wendy Mělník - Sokol Úvaly B
9 : 5
video
online
Zruč n.S. - Wendy Mělník
35 : 10
video
online
Sokol Úvaly A - Sokol Úvaly B
12 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
3
3
0
0
77 : 21
6
2
Sokol Úvaly A
3
1
1
1
43 : 42
3
3
Wendy Mělník
3
1
0
2
24 : 65
2
4
Sokol Úvaly B
3
0
1
2
22 : 38
1
Tabulka střelců
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
27
Filip Březina
Sokol Úvaly A
18
Michal Hodek
Jiskra Zruč n.S .
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Zelenka
Sokol Úvaly A
1
Matyáš Jirát
Sokol Úvaly B
1
Jan Chmelík
Wendy Mělník
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Zelenka
Wendy Mělník
2
Michal Pavlík
Wendy Mělník
2
Pavel Francl
Sokol Úvaly A
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.