Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
Rozpis soutěže
turnaj Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
5.turnaj st.žáků - Zruč
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Václav Kohout
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.6. 13:00
AA161
Lovosice - Dukla
26 : 27
21.5. 18:00
AA155
Zubří - Karviná
22 : 21
8.5. 16:00
AA180
Přerov - Třeboň
27 : 23
7.5. 18:00
AA149
Plzeň - Lovosice
24 : 24
9.4. 15:00
AA137
Plzeň - Karviná
30 : 25
2.4. 17:00
AA165
Třeboň - Přerov
25 : 22
19.3. 15:30
AA123
Lovosice - Hranice
27 : 25
4.3. 18:00
AA116
Plzeň - Dukla
28 : 18
27.2. 10:15
AA110
Lovosice - Jičín
32 : 25
12.2. 16:30
AA100
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 29
21.11. 10:30
AA072
Zubří - Dukla
24 : 26
13.11. 17:00
AA063
Karviná - Plzeň
25 : 24
10.11. 18:00
AA060
Brno - Dukla
27 : 39
3.11. 18:00
AA020
Lovosice - Zubří
25 : 22
24.10. 11:00
AA043
Přerov - Kopřivnice
25 : 30
11.9. 10:20
AA004
Plzeň - Lovosice
27 : 22
Český pohár mužů
30.11. 18:00
AN076
Plzeň - Lovosice
32 : 27
1.11. 17:30
AN073
Dukla jun. - Karviná
28 : 46
28.9. 18:00
AN057
VŠ Plzeň - Dukla jun.
28 : 29
19.9. 17:00
AN032
S.Vršovice - Dvůr Králové
28 : 25
W.H.I.L.
22.5. 18:00
AP213
J.Hradec - Most
27 : 30
14.5. 17:30
AP303
Michalovce - Šaľa
35 : 25
15.1. 17:30
AP092
Olomouc - Bratislava
27 : 19
9.1. 17:00
AP088
Slavia - Zlín
31 : 20
8.1. 18:00
AP085
Most - Olomouc
29 : 22
23.10. 17:00
AP047
Veselí n.M. - J.Hradec
25 : 22
16.10. 17:30
AP036
Olomouc - Slavia
25 : 29
18.9. 17:00
AP021
Veselí n.M. - Šaľa
24 : 24
1.liga žen
19.2. 15:30
AR072
Astra - H.Brod
18 : 18
6.11. 15:00
AR047
SVŠ Plzeň A - H.Brod
26 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.9. - výsledky
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
17 : 5
video
online
Sokol Úvaly A - Wendy Mělník
25 : 5
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly A
25 : 6
video
online
Wendy Mělník - Sokol Úvaly B
9 : 5
video
online
Zruč n.S. - Wendy Mělník
35 : 10
video
online
Sokol Úvaly A - Sokol Úvaly B
12 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
3
3
0
0
77 : 21
6
2
Sokol Úvaly A
3
1
1
1
43 : 42
3
3
Wendy Mělník
3
1
0
2
24 : 65
2
4
Sokol Úvaly B
3
0
1
2
22 : 38
1
Tabulka střelců
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
27
Filip Březina
Sokol Úvaly A
18
Michal Hodek
Jiskra Zruč n.S .
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Zelenka
Sokol Úvaly A
1
Matyáš Jirát
Sokol Úvaly B
1
Jan Chmelík
Wendy Mělník
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Zelenka
Wendy Mělník
2
Michal Pavlík
Wendy Mělník
2
Pavel Francl
Sokol Úvaly A
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.