Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
5.turnaj st.žáků - Zruč
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
Rozpis soutěže
turnaj Mladá Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.7.2015
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
16.4. 18:00
AL119
Zruč n.S. - Vršovice B
36 : 22
1.4. 17:45
AL106
Zruč n.S. - Ústí n.L.
39 : 25
20.3. 10:00
AL093
Zruč n.S. - D.Králové
35 : 29
4.3. 18:30
AL089
Úvaly - Zruč n.S.
25 : 34
26.2. 14:30
AL080
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 18
18.2. 19:00
AL067
Ledeč n.S. - Zruč n.S.
25 : 39
20.11. 18:00
AL045
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
6.11. 10:00
AL034
Zruč n.S. - TJ košutka
38 : 24
17.10. 14:00
AL023
Zruč n.S. - Úvaly
29 : 20
9.10. 13:00
AL014
Třeboň - Zruč n.S.
29 : 48
2.10. 10:00
AL012
Zruč n.S. - Jablonec
27 : 15
26.9. 10:10
AL001
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
30 : 18
Žákovská liga starších žáků
6.3. 15:12
AO137
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
6.3. 14:00
AO135
Zruč n.S. - Jablonec
12 : 16
6.3. 11:36
AO131
Zruč n.S. - HK KP Brno
16 : 16
6.3. 10:24
AO129
Zruč n.S. - Talent A
11 : 18
12.2. 11:30
AO121
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
12.2. 10:00
AO120
Zruč n.S. - Telnice
23 : 20
22.1. 13:50
AO078
Zruč n.S. - Ostrava A
23 : 24
22.1. 12:10
AO076
N. Veselí - Zruč n.S.
24 : 22
22.1. 08:50
AO072
Zruč n.S. - Bohunice
21 : 19
12.12. 17:20
AO015
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
12.12. 15:20
AO012
HK KP Brno - Zruč n.S.
18 : 15
12.12. 12:40
AO008
Talent A - Zruč n.S.
17 : 12
12.12. 09:20
AO003
Zruč n.S. - Č.Budějovice A
17 : 13
1.turnaj st.žáků - Zruč
4.9. 11:40
CA005
Zruč n.S. - Wendy Mělník
35 : 10
4.9. 10:20
CA003
Zruč n.S. - Sokol Úvaly A
25 : 6
4.9. 09:00
CA001
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
17 : 5
2.turnaj st.žáků - Úvaly
11.9. 11:40
CB005
Zruč n.S. - Wendy Mělník
26 : 6
4..turnaj st.žáků - Mělník
10.4. 09:40
CE002
Zruč n.S. - Sokol Úvaly A
15 : 13
Další
Předchozí kola
18.9. - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
11 : 7
video
online
Úvaly - Kutná Hora
9 : 13
video
online
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
11 : 17
video
online
Ml. Boleslav - Úvaly
8 : 15
video
online
Kutná Hora - Zruč n.S.
22 : 11
video
online
TJ Sokol Bělá - Úvaly
4 : 12
video
online
Kutná Hora - Ml. Boleslav
15 : 8
video
online
Úvaly - Zruč n.S.
19 : 8
video
online
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
12 : 15
video
online
Zruč n.S. - Ml. Boleslav
6 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kutná Hora
4
4
0
0
65 : 40
8
2
Úvaly
4
3
0
1
55 : 33
6
3
Ml. Boleslav
4
2
0
2
47 : 43
4
4
TJ Sokol Bělá
4
1
0
3
40 : 49
2
5
Zruč n.S.
4
0
0
4
36 : 78
0
Tabulka střelců
Břetislav Hájek
TJ Sokol Úvaly
21
Luboš Bandi
Sparta Kutná Hora
20
Daniel Kábrt
TJ AŠ Mladá Boleslav
16
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Maršálek
TJ Sokol Bělá p.B.
3
Břetislav Hájek
TJ Sokol Úvaly
3
Dominik Volf
Jiskra Zruč n. S.
2
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Vlasák
Jiskra Zruč n. S.
2
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
2
Patrik Gregor
Sparta Kutná Hora
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.