Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
5.turnaj st.žáků - Zruč
Rozpis soutěže
turnaj 30.4.
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Jiří Dolejší
Mateřský klub
TJ Jiskra Zruč n.S.
Rok narození
1953
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.7.2015
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
16.4. 18:00
AL119
Zruč n.S. - Vršovice B
36 : 22
1.4. 17:45
AL106
Zruč n.S. - Ústí n.L.
39 : 25
20.3. 10:00
AL093
Zruč n.S. - D.Králové
35 : 29
4.3. 18:30
AL089
Úvaly - Zruč n.S.
25 : 34
26.2. 14:30
AL080
Zruč n.S. - Třeboň
33 : 18
18.2. 19:00
AL067
Ledeč n.S. - Zruč n.S.
25 : 39
20.11. 18:00
AL045
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
6.11. 10:00
AL034
Zruč n.S. - TJ košutka
38 : 24
17.10. 14:00
AL023
Zruč n.S. - Úvaly
29 : 20
9.10. 13:00
AL014
Třeboň - Zruč n.S.
29 : 48
2.10. 10:00
AL012
Zruč n.S. - Jablonec
27 : 15
26.9. 10:10
AL001
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
30 : 18
Žákovská liga starších žáků
6.3. 15:12
AO137
N. Veselí - Zruč n.S.
23 : 18
6.3. 14:00
AO135
Zruč n.S. - Jablonec
12 : 16
6.3. 11:36
AO131
Zruč n.S. - HK KP Brno
16 : 16
6.3. 10:24
AO129
Zruč n.S. - Talent A
11 : 18
12.2. 11:30
AO121
Zruč n.S. - Karviná A
10 : 35
12.2. 10:00
AO120
Zruč n.S. - Telnice
23 : 20
22.1. 13:50
AO078
Zruč n.S. - Ostrava A
23 : 24
22.1. 12:10
AO076
N. Veselí - Zruč n.S.
24 : 22
22.1. 08:50
AO072
Zruč n.S. - Bohunice
21 : 19
12.12. 17:20
AO015
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
12.12. 15:20
AO012
HK KP Brno - Zruč n.S.
18 : 15
12.12. 12:40
AO008
Talent A - Zruč n.S.
17 : 12
12.12. 09:20
AO003
Zruč n.S. - Č.Budějovice A
17 : 13
1.turnaj st.žáků - Zruč
4.9. 11:40
CA005
Zruč n.S. - Wendy Mělník
35 : 10
4.9. 10:20
CA003
Zruč n.S. - Sokol Úvaly A
25 : 6
4.9. 09:00
CA001
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
17 : 5
2.turnaj st.žáků - Úvaly
11.9. 11:40
CB005
Zruč n.S. - Wendy Mělník
26 : 6
4..turnaj st.žáků - Mělník
10.4. 09:40
CE002
Zruč n.S. - Sokol Úvaly A
15 : 13
Další
Předchozí kola
turnaj - výsledky
video
online
Zruč n.S. - Wendy Mělník
25 : 8
video
online
Sokol Úvaly A - Wendy Mělník
9 : 17
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly A
27 : 6
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
2
2
0
0
52 : 14
4
2
Wendy Mělník
2
1
0
1
25 : 34
2
3
Sokol Úvaly B
0
0
0
0
0 : 0
0
4
Sokol Úvaly A
2
0
0
2
15 : 44
0
Tabulka střelců
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
20
Mikuláš Černý
Jiskra Zruč n.S .
15
Michal Klíma
Wendy Mělník
7
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
3
Michal Pavlík
Wendy Mělník
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matyáš Jirát
Sokol Úvaly A
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.