Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
1.turnaj st.žáků - Zruč
Rozpis soutěže
turnaj Zruč
2.turnaj st.žáků - Úvaly
3.turnaj st.žáků - Mělník
4..turnaj st.žáků - Mělník
5.turnaj st.žáků - Zruč
6.turnaj st.žáků - Úvaly
1.turnaj ml.žáků - AŠ Ml.Boleslav
2.turnaj ml.žáků - Úvaly
3.turnaj ml.žáků - Zruč
4.turnaj ml.žáků - K.Hora
5.turnaj ml.žáků - Bělá
6. turnaj ml. žáků - Bělá
7. turnaj ml. žactva - Ml. Boleslav
8. turnaj ml. žactva - K. Hora
9. turnaj ml. žactva - Úvaly
10. turnaj ml. žactva - Zruč
Společná regionální liga
Krajské školní ligy
Jan Drápela
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2013
Koučovaná utkání
2 liga mužů JZČ
2.4. 15:30
AC103
Ledeč n.S. - Rokycany
29 : 31
4.12. 15:30
AC055
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
24 : 25
20.11. 15:30
AC043
Ledeč n.S. - Sez. Ústí
15 : 29
14.11. 16:00
AC037
Rokycany - Ledeč n.S.
19 : 16
6.11. 15:30
AC031
Ledeč n.S. - Chodov B
22 : 26
24.10. 16:30
AC025
Třeboň B - Ledeč n.S.
40 : 24
16.10. 15:30
AC019
Ledeč n.S. - Strakonice
18 : 33
2.10. 15:30
AC007
Ledeč n.S. - Písek
28 : 31
26.9. 17:00
AC001
Praha 4 - Ledeč n.S.
36 : 21
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 13:00
AL127
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
16.4. 13:00
AL115
Ledeč n.S. - D.Králové
21 : 38
2.4. 13:00
AL103
Ledeč n.S. - Úvaly
18 : 33
26.3. 10:00
AL097
Vršovice B - Ledeč n.S.
23 : 26
19.3. 13:00
AL091
Ledeč n.S. - Třeboň
26 : 28
10.3. 16:30
AL073
Ústí n.L. - Ledeč n.S.
31 : 24
6.3. 10:00
AL085
Chrudim - Ledeč n.S.
15 : 15
26.2. 15:30
AL079
Ledeč n.S. - Jablonec
20 : 26
18.2. 19:00
AL067
Ledeč n.S. - Zruč n.S.
25 : 39
12.12. 15:00
AL061
TJ košutka - Ledeč n.S.
30 : 28
24.11. 17:30
AL049
D.Králové - Ledeč n.S.
36 : 28
6.11. 13:00
AL031
Ledeč n.S. - Vršovice B
22 : 21
20.10. 18:00
AL025
Třeboň - Ledeč n.S.
31 : 26
16.10. 13:00
AL019
Ledeč n.S. - Chrudim
18 : 20
10.10. 15:00
AL013
Jablonec - Ledeč n.S.
27 : 23
6.10. 17:30
AL037
Úvaly - Ledeč n.S.
30 : 13
2.10. 13:00
AL007
Ledeč n.S. - Ústí n.L.
24 : 24
26.9. 10:10
AL001
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
30 : 18
Český pohár mužů
28.9. 15:30
AN064
Ledeč n.S. - Třeboň
16 : 30
18.9. 15:30
AN038
Ledeč n.S. - N.Veselí
19 : 15
5.9. 10:30
AN013
Kutná Hora - Ledeč n.S.
20 : 32
Další
Předchozí kola
3.9. - výsledky
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
17 : 5
video
online
Sokol Úvaly A - Wendy Mělník
25 : 5
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly A
25 : 6
video
online
Wendy Mělník - Sokol Úvaly B
9 : 5
video
online
Zruč n.S. - Wendy Mělník
35 : 10
video
online
Sokol Úvaly A - Sokol Úvaly B
12 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
3
3
0
0
77 : 21
6
2
Sokol Úvaly A
3
1
1
1
43 : 42
3
3
Wendy Mělník
3
1
0
2
24 : 65
2
4
Sokol Úvaly B
3
0
1
2
22 : 38
1
Tabulka střelců
Jiří Dolejší
Jiskra Zruč n.S .
27
Filip Březina
Sokol Úvaly A
18
Michal Hodek
Jiskra Zruč n.S .
13
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
František Zelenka
Sokol Úvaly A
1
Matyáš Jirát
Sokol Úvaly B
1
Jan Chmelík
Wendy Mělník
1
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Zelenka
Wendy Mělník
2
Michal Pavlík
Wendy Mělník
2
Pavel Francl
Sokol Úvaly A
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.